
Zenélhet-e az illat, avagy illatozhat-e a zene? - OpeRandi
Az OpeRandi ezen estjén izgalmas randevún vehetnek részt Zólyomi Zsolt parfümőrrel és Mona Dániel zenetörténésszel, akik – bátran mondhatjuk – ezúttal az „orrunknál fogva vezetnek” minket.
Az OpeRandi ezen estjén izgalmas randevún vehetnek részt Zólyomi Zsolt parfümőrrel és Mona Dániel zenetörténésszel, akik – bátran mondhatjuk – ezúttal az „orrunknál fogva vezetnek” minket.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Onsdag, 26. April 2023 19:00
OpeRandi
Zenélhet-e az illat, avagy illatozhat-e a zene?
A Várkert Bazár új sorozata az OpeRandi egy különleges találkozási forma, ahol szó esik tudományról, divatról, gasztronómiáról és sok egyéb hétköznapi témáról úgy, hogy a beszélgetéseket az opera közege inspirálja. Ez alkalommal az illatok különleges világába repítjük el közönségünket, olyan kérdések mentén, mint, hogy vannak-e piano szagok vagy forte illatok? Léteznek-e akkordok a parfümök világában? Van-e jelentősége az orrnak a zene világában? Mit csinál egy parfümőr? Hogyan kerül középpontba ez az érzékszervünk egy-egy operában?
A sorozat szerkesztője és műsorvezetője: Bátor Anna
Vendégek: Zólyomi Zsolt parfümőr, Mona Dániel zenetörténész
Az előadás arról szól, milyen hazugságban élni, hazugságban leélni egy életet, és milyen, ha ezt a hatalmi elit különféle rétegeinek való megfelelés kényszeríti ránk. (Kovács Bálint)
A Fővárosi Nagycirkusz nyári műsorában egy kalandos időutazásra hívunk! Hunyjuk be szemünket és repüljünk vissza az időben száz évet! Az 1920-as évekbe érkezünk, egy fantasztikus évtizedbe! Ki ne akart volna akkor élni!? Ki ne akart volna egy stílusos puhakalapban kiszállni egy nyitott sportkocsiból és táncba szaladni, amikor megszólalt a swing, a jazz vagy a charleston?
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat.
Dumaszínház est
A Visegrádi Nemzetközi Palotajátékok 40 éve állít emléket az 1335-ös visegrádi királytalálkozónak, a középkori Európa egyik legfontosabb eseményének. E három…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.