
Szép Ernő: Félkesztyü (A Magyar Színház és a KultúRecept bemutatja)
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. április 25. péntek, 19:30
SZÉP ERNŐ
FÉLKESZTYÜ
színmű egy felvonásban
Kisztihand? Bagatell? Egy fél pár kesztyű több mint egy ruhadarab? Dózni vagy hülzni? Van választásunk? Csapda vagy mennyország? Létezik szerelem? Véletlen vagy szándékos? Szép Ernő ritkán játszott egyfelvonásosát, a Félkesztyüt finom humor, lírai hangvétel és gazdag humánum jellemzi, az emberi kapcsolatok törékenységét és az esendőséget vizsgálja, miközben a látszólag jelentéktelen események szimbolikus jelentőségét is felfedi.
Játsszák: Fellinger Domonkos, Varga Fekete Kinga
Rendező: Jókai Ági
Korosztály: 12+
A Magyar Színház és a KultúRecept közös produkciója.
Médiapartner: Papageno
A Slava’s Snowshow egy varázslatos utazás, amelyet minden korosztálynak látnia kell. Egy előadás, amely visszarepít a gyermekkorba, megérinti a lelket, és mosolyt csal mindenki arcára.
A Szent István Bazilika műemlék Angster-orgonája kizárólag a pénteki esti orgonakoncerteken szólal meg. A változatos program gazdag zenei éléményeket kínál, a hangversenyek előadói Liszt-díjas, Érdemes Művész és Junior Príma-díjas orgonaművészek, illetve elismert operaénekesek és hangszeres művészek, akiknek a közreműködése garantálja az előadások magas színvonalát.
Vincenzo Bellini utolsó operája a bel canto valóságos megdicsőülése, amelyet csakis kikezdhetetlen technikájú és stílusérzékű előadógárdával érdemes közönség elé bocsátani.
„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad –…
Wolfgang Amadeus Mozart IDOMENEO, KRÉTA KIRÁLYA Opera seria három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!