Program


SZEMFÉNYVESZTÉS - Ajka

SZEMFÉNYVESZTÉS - Ajka

A SZEMFÉNYVESZTÉS című előadássorozat soron következő műsora Ajkán.
Díjnyertes, világot bejárt előadók együtt egy nagyszabású show-műsorban!
Látványos illúziók, gondolatolvasás és további humoros, szórakoztató
műsorszámok egy színpadon. Legyen részese a lehetetlennek!
 more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Friday, November 17 2023 6:00PM

A show fellépői:Németh Gábor a világ legnagyobb hajózási cégének, a Carneval Cruise Line állandó előadója, a Milánói Világkiállítás hivatalos bűvésze, Dubai és Ciprus után Magyarországon szórakoztatja közönségét.

Szemerey László több mint 40 országban szerepelt már egyedi műsorával. Magyarország egyetlen bűvésze, aki kutyás műsorszámaival ejti ámulatba közönségét.

Rieger Dani a Szemfényvesztés című előadássorozat alapítója. Lélegzetelállító nagyszínpadi illúziókkal fogja szórakoztatni a nagyérdeműt. 

Az show házigazdája a Dumaszínházból is ismert humorista Török Ádám lesz. 

 

Az előadás 120 perces (a műsorban van 15 perc szünet).

Our offer


A Várkert Bazárban újra találkozhattok Rumini lebilincselő történetével, egy egészen különleges koncertszínházi előadás bemutatóján, ahol a Firkin Zenekar legalább akkora szerepet kap, mint a szereplők. A színházi előadástól eltérően ezúttal egyedülálló módon élőzenével élvezhetitek a produkciót, amelyből kiderül milyen titkokat rejt a Tükör-sziget.

Rúzsa Magdi 2025. augusztus 30-án ismét a Tokaj Fesztiválkatlan színpadán!

Suggestions


It takes all sorts to make a world. Both Physically and Spiritually. How well can you spot and accept diversity…

A Rómeó és Júlia musical Tokajban! Különleges, a Fesztiválkatlan sajátosságait kihasználó, érzelmekben és látványban gazdag produkciót láthatnak 2025. augusztus 23-án.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.