Program


Hétvégi Ringató a Pesti Vigadóban

Hétvégi Ringató a Pesti Vigadóban

Vedd ölbe, ringasd, énekelj! – ezzel a gondolattal hívjuk a kisgyermekes családokat három év alatti gyerekekkel a Ringató-foglalkozásokra, ahol cél a zenei élmény.  more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Sunday, June 22 2025 11:00AM

A Ringató nemzetközi hírű, Kodály gondolataira épülő Magyar Örökség-díjas zenepedagógiai módszer, melynek kidolgozója Gróh Ilona.

Ami egy Ringató foglalkozáson történik, az több, mint zenei nevelés. Énekelni, játszani tanít, örülni a szépnek. Segít egymásra találni, közösséget formál.

A Pesti Vigadó szeretettel várja az érdeklődő szülőket, nagyszülőket és a gyermekeket.

A foglalkozásokat Gróh Ilona, a Ringató alapítója és lánya, Gáll Viktória Emese közösen tartja.

 

Jegyár: felnőttenként fizetendő, gyermekeknek ingyenes.

Our offer


A különleges hangulatú musicalremek hazai története során mindössze második alkalommal, eredeti koncepcióban került színre a Szegedi Szabadtéri Játékokon, és egy csapásra meghódította a közönségszívét. Nyáron Manderley újra kitárja kapuit a borzongásra, izgalmakra, romantikára és sodró dallamokra vágyók előtt!

Egy estére visszarepülhetünk a ’70-es és ’80-as évekbe!

Mindenkivel megeshet – mármint ha nő, és elmúlt annyi… A mi történetünk ma játszódik, a new york-i Bloomingdale’s áruházban – de játszódhatna a világ bármelyik más áruházában is. A szereplőink négy nő, és velük is megesik az… Az, amiről nem szeretünk beszélni. Mert tabu.

Suggestions


A színpadi művet, Presser Gábor " Presser könyve" című könyve egyes részleteinek felhasználásával írta Vajda Katalin.

Minden idők legnagyobb tömegeket elérő magyar klasszikus zenei produkciója 2025 nyarán újra Tokajban látható.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.