Program


Mintapinty
5

Mintapinty

Kovács Dominik-Kovács Viktor
Mintapinty
A KOLLÁZS EGYESÜLET előadása.

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. november 25. hétfő, 19:00

Molnár Erzsébet később Márkus Sándorné (negyvenes születésű sovány és fehér –erzsébeti polgárlány- vidéki párttitkárné- nyugalmazott múzeumigazgató- méltómama)
- élete végig pereg a szeme előtt, feltépve a régi sebeket, sérelmeket, születésétől a rendszerváltozáson át napjainkig. Ez a mindent túlélő asszony kellő öniróniával mutat tükröt a környezetében élő embertípusokról, családjáról, kellemes és kellemetlen élethelyzetekről.
Méltán érezhetjük, hogy ez velünk is megtörtént, vagy megtörténhetett volna.
"emlékbeszéd?
lékbeszéd
meglékelem a sok hazugságot"

„A Mintapintyben nem Zsóka hiteles élettörténetét ábrázoljuk, hanem a Zsóka általi emlékezés folyamatát. Hogy miképpen okoz konfliktust, zavartságot egy emberben az emlékezés sokfélesége, a perspektívák közötti ingadozás, és hogy hogyan próbálja meg a történések átírásával tragikus hősként újra alkotni a maga személyiségét.” (Kovács Viktor és Dominik)

Előadja: Ecsedi Erzsébet
Rendezte: Ecsedi Csenge Berta
Látvány: Csiszér Csilla Viola
Zene: Ticz András

Előadás hossza: 1.45 1 szünettel

Az előadás az NKA támogatásával jött létre.

Ajánlatunk


A rendezvény a Nagyerdő szívében várja a bor és a jazz rajongóit, ahol három színpad koncertjei közül és mintegy 60-70 családi borászat kínálatából válogathatunk.

A Liliom Produkció új musical bemutatója nem meglepő módon négy negyvenes gyerekkori barátnő (Alíz, Bella, Petra és Laura) viszontagságairól szól, akik egy Balaton-felvidéki villában töltik ,,lánybúcsújukat”.

Amióta a Paradicsomban a magányán búsongó Ádámnak ügyesen társat, vagyis „oldalbordát” barkácsolt a Jóisten, a világ rendje, hogy az ember ne éljen egyedül. Ugyanakkor, bármilyen közel kerüljön is hozzánk valaki, nem mindig könnyű nap nap után együtt lenni vele. Életszövetségünk olykor kiállja az idő próbáját, és a kezdeti fogadalomhoz híven „holtomiglan-holtodiglan” lesz belőle, máskor megborul egy rosszul nyomott fogkrémen, vagy be nem vallott horkoláson.

Ajánló


Gaetano Donizetti DON PASQUALE Vígopera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!