Tisza-tó programja:
2022.07.29. 20:00 ÓRA GÁLAKONCERT
Morotva Kerékpáros Pihenőhely-Tiszafüred
Műsorvezető: Csete Bea
Közreműködnek többek között:
A Szolnoki Szimfonikus Zenekar, Miklósa Erika, Iván Szandra, Tóth Vera, Csiszár István, Rab Gyula, Pataki Bence, a Genezis 5 és ifj. Balogh Ferenc
2022.07.30. SZOMBAT TOUR D’OPERA-KERÉKPÁROS NAP
Kerékpárral a Tisza-tó körül
2022.07.30. T’DO
08:00-08:30 REGISZTRÁCIÓ
Morotva –Füredi Fúvósok+Mazsorettesek
Köszöntő
09:00- INDULÁS
09:40-10:00 POROSZLÓ- Porkoláb Gyöngyi és vendége (beszélgetés)
10:50-11:20 SARUD- Talamba ütős együttes és Horgas Eszter fuvolaművész
12:10-12:40 DINNYÉSHÁT- Schöck Atala- Melodika projekt
13:30- 14:30 LÉPCSŐ BISZTRÓ –HALLÉPCSŐ - Jász András trió (Iván Szandra, Horváth Márk)-EBÉD
15:20-15:50 ABÁDSZALÓK STRAND- Emlékem vagy műsor- Lőrincz Judit, Molnár Nikolett, Barabás Botond és Dósa Mátyás műsora Szolnoki Szimfonikus Zenekar kíséretében
16:25-16:50 TISZADERZS –Homonnay Zsolt és Polyák Lilla előadása a Szimfonikus Zenekar kíséretében
17:25-17:55 TISZASZŐLŐS – Szűcs Antal Gábor és Gál Péter előadása
18:15-18:40 KORMORÁN- Szolnoki Légierő Zenekar
18:55 MOROTVA- érkezés vissza
21:00-22:00 MOROTVA- Urbán Verbunk táncprodukció – a kerékpáros napon résztvevő vendégek számára erre az előadásra is érvényes a jegyük, de van lehetőség külön jegyvásárlásra is.
2022.07.31. BOAT D’OPERA-HAJÓS NAP
Hajóval a Tisza-tavon
09:00-10:00 HAJÓS REGISZTRÁCIÓ
10:00- INDULÁS
10:15-10:35 BALNEUM- Bábel Klára hárfaművész
10:45-11:30 5350 Pizzázó - Kalmus Felícián csellóművész
11:45-12:05 Tiszafüred- Horgászati Központ- St. Martin zeneszerző, előadóművész, szaxofon- és pánsíp művész
12:25-13:00 KORMORÁN kikötő- Herczku Ágnes és a banda
13:20-13:50 KORMORÁN kikötő- Vadkerti Imre előadóművész
14:00 MOROTVA érkezés
14:00 EBÉD
2022.07.31. CSALÁDI TÓPIKNIK
Morotva Kerékpáros Pihenőhely-Tiszafüred
07:00-08:00 Operun örömfutás regisztráció
08:00 1 km-es gyerektáv rajt- Zenél a Band of Streets
08:15-08:25 Gyerek befutó
08:30 10 km-es táv rajt
09:00-09:40 10 km befutó
08:00-09:00 FŐZŐVERSENYRE REGISZTRÁCIÓ
09:00 Tűzgyújtás-
Zenél a Tiszafüredi Ifjúsági Fúvószenekar, Fellépnek a Füredi mazsorettek
Köszöntő-Csete Bea
Beszédet mond: F. Kovács Sándor Országgyűlési képviselő a Tisza tó Miniszteri biztosa
10:00- 11:00 DD FIT- Debreczeni Dóra aerobik bemutató
12:00-13:00 Benjamin Britten: Noé Bárkája, Gyerekopera egy felvonásban
12:00-13:30 Főzőverseny zsűri kóstoló
13:20-14:20 Budapest Ragtime Band
14:30-14:50 Főzőverseny eredményhirdetés
15:00-16:00 Alma Zenekar