Program


Hőhullám - zenés vígjáték

Hőhullám - zenés vígjáték

Négy különböző karakterű barátnő találkozik egy spanyol tengerpartra tartó vonaton, hogy fiatalkori kalandjaik felidézésével megszabaduljanak a mindennapok problémáitól, és kiélvezzék nyári szabadságukat.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. október 5. szombat, 15:00

Mindannyian az ötvenes éveikben járnak, így a forró andalúz vidéken nemcsak a meleggel, hanem saját hőhullámaikkal is meg kell küzdeniük.

FRIDA - Elvált, egyedülálló nő, kényszeresen tisztaságmániás, és gyógyszerfüggő. 
PAOLA - Középkorú tanárnő, monoton házasságban él, némi túlsúllyal küzd, mely nem igazán komoly, azonban önmagát kövérnek látja. 
CARMEN - Vállalkozó, erősen szexuális beállítottságú, nagykanállal falja az életet...na meg a férfiakat. 
ALBA - Özvegy, kedves, kissé butuska, de rendkívül barátságos nő. Lelkesen foglalkozik az ezotériával, bár nem igazán ért hozzá.
A történetből a sármos férfi sem hiányozhat... ám az ő szerepe legyen meglepetés.

A vígjáték egy izgalmas, kalandos utazáson keresztül, rengeteg humorral világít rá a középkorú nők és a változó kor kikerülhetetlen nehézségeire. Megmutatja, hogy mi nők képesek vagyunk megbirkózni ezekkel a kihívásokkal - ám minden könnyebben megy öniróniával, sok nevetéssel, különösen akkor ha számíthatunk a férfiak támogatására.


Szereplők:
Détár Enikő/Brunner Márta
Fésűs Nelly/Fekete Linda
Gyebnár Csekka/Kokas Piroska
Ladinek Judit
Szőke Zoltán/Szakács Tibor/Csík Csaba

Rendezte: Tallós Rita
Írta: J. Pabló Galiano ötlete nyomán Varga Lóránt
Dalszöveg: Csík Csaba
Koreográfia: Vári Bertalan
Jelmez: Ungár Anikó
Forgalmazó: New Season Produkciós Iroda

Ajánlatunk


A Budafoki Dohnányi Zenekar ikonikus karácsonyi koncertshow-ja az idei évben is grandiózus látvánnyal, elsöprő zenei élménnyel várja a látogatókat. A klasszikus zene, a pop, a jazz, a tánc, a néptánc, a légtornászat és a minőségi show-műsorok kedvelőit várjuk szeretettel december 28-án az MVM Dome-ba!

A Garden of Lights a 2025/26-os szezonban ismét egy csodás, kultikus mese varázslatos világába invitálja a látogatókat a budapesti Füvészkertbe. A különleges fény és multimédia-kiállítás idei témája nem más, mint az örök gyerek, Pán Péter története.

Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!

Ajánló


Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Ahogy egy kritikusa írta: „Akinek nehéz a szíve, vagy csak melegségre vágyik, nézze meg ezt a darabot. Aki a nagy…

Miért álmodunk? Mire valók az álmok? Miért vannak a rossz álmok? Ebben a fordulatos, magával ragadó és vicces családi musicalben…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!