Program


Ékszerkészítő élmény workshop felnőtteknek

Ékszerkészítő élmény workshop felnőtteknek

A workshop időtartama: kb. 3 aktívan eltöltött óra
Részvételi létszám: maximum 10 fő/workshop

…ahol az alkotás, a jókedv és a siker egymásra talál!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Saturday, April 26 2025 3:00PM

Az eseményt Pintér Eszter tűzzománc-készítő, művészetterapeuta vezeti, aki több mint 20 éves tapasztalattal támogatja és mentorálja a résztvevőket az alkotás során, hogy saját belső világára fókuszálva készíthesse el az őt leginkább kifejező ékszert.

Ez egy különleges műhelymunka, ahol a kulisszatitkokat kiscsoportban ismerheti meg mindenki. A résztvevők a megadott témától és a kreatív környezettől inspirálva egyedi ékszert, fülbevalót, medált készíthetnek maguknak, akár egyszerre többet is, amit a műhelymunka végén már viselhetnek is. Kézügyesség nélkül is mindenkinek garantáltan sikerélményben lesz része.

Ajánljuk: pároknak, anya-lánya programként, barátnőknek, háromgenerációs eseménynek

Our offer


Szerelem, érzékiség, pénz és botrány utáni hajsza Jean de Létraz pazar bohózatában, parádés szereposztással. Házasoknak kötelező! Szingliknek még inkább!

„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad – alul semmi!”

Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.

Suggestions


Koltai Róbert - Jordán Tamás estje a Márkus Emília teremben.

A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.