program


Színtér és Lakótér: Modern lakóházak Magyarországon 1928–1945
2

Színtér és Lakótér: Modern lakóházak Magyarországon 1928–1945

A Fischer József építész és Pécsi Eszter mérnök által Walter Rózsi operaénekes és családja számára 1936-ban tervezett modern villa a „Színtér és Lakótér: Modern lakóházak Magyarországon 1928–1945” című kiállítással várja az érdeklődőket. A tárlat a két világháború közötti hazai építészettel, lakhatással és életmóddal foglalkozik a MÉM MDK gazdag terv- és fotóanyagára építve.  Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Søndag, 17. Marts 2024

Nyitvatartás:

Hétfőn-kedden zárva, szerdától vasárnapig 10 órától 18 óráig látogatható a kiállítás.

Utolsó belépés: 17:00 óra

Életkorhoz kötött kedvezmény diákigazolvány és személyi igazolvány, nyugdíjas kedvezmény pedig a nyugdíjas igazolvány felmutatása mellett érvényesíthető.

Tárlatvezetés: előre egyeztetett időpontra kérhető a walter.villa.budapest@gmail.com e-mail címen, illetve alábbi űrlapunk kitöltésével: Tárlatvezetés igénylőlap

Aktuelt


Pörgős vígjáték, ami egy percre sem engedi elkalandozni a nézőt.

A bátor nyúl rendőrnő, Judy Hopps, és barátja, a róka Nick Wilde ismét összefognak, hogy megoldjanak egy új ügyet – pályafutásuk legveszélyesebb és legösszetettebb esetét.

„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad – alul semmi!”

PÅ PLAKATEN


Eric Toledano - Olivier Nakache Életrevalók

Jönnek a sznob fésűkagylójukkal, egyenek inkább császárhúst!

A Michael Flatley által létrehozott Lord of the Dance 30 éves jubileumát ünnepli 2026-ban!

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.