Program


Segítség, építkezem!

Segítség, építkezem!

Első nézője és tesztközönsége lehetsz Tamás új vígjátékának.
Hogyan jut el egy mások által sikeresnek mondott, Jászai Mari-díjas színész addig, hogy összeütközésbe kerüljön a rendőrséggel és egy éjszakát a fogdán töltsön?
Ennyire ne szaladjunk előre, illetve…kezdjük az elején.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. március 29. szombat, 19:00

Ha valaki mostanában volt osztálytalálkozón, és 35 évesnél idősebb, akkor pontosan tudja, hogy egy idő után ezek már nem arról szólnak, hogy ki, mit ért el az életben, vagy ki hízott felismerhetetlenre, hanem közös traumafeldolgozós csoportterápiává alakul az egész beszélgetés.
Ilyenkor három dolog van, amit mindenki fel szokott hozni, nemtől függetlenül.
A gyerek, a válás, és a harmadik pedig egyértelműen és megkérdőjelezhetetlenül a LAKÁSFELÚJÍTÁS.
A felújítás olyan, mint a randi egy dögös szőkével egy drága étteremben: sokáig félsz belevágni, megőrülsz, amikor meglátod a számlát ... és a végén… baszhatod.

Lengyel Tamás vagyok, 47 éves, színész, producer, FELÚJÍTÁSTÚLÉLŐ. Ez az én történetem.

Alkotók
Írók: Beke Dániel, Prazonvszky Dániel, Bíró Péter, Pataki E. Balázs
Script supervisor: Fehér Boldizsár
Hála és köszönet: Nékám Petra, Aradi Tibor
Rendezte: Horváth János Antal

Az előadás trágár kifejezéseket tartalmaz, megtekintését 16 éven aluliaknak nem ajánljuk.

Ajánlatunk


Egyszerre politikai dráma, krimi és szerelmi história, amely a 15. század közepének izgalmas történelmi eseményeit eleveníti meg, bemutatva a Hunyadi család felemelkedését.

Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

A világ legnagyobb példányszámban eladott lemezekkel rendelkező szopránja, a legendás, GRAMMY®-díjra jelölt művész, Sarah Brightman 9 év után visszatér Magyarországra új karácsonyi show-jával, az ‘A Winter Symphony’-val, amely 2026. november 21-én varázsolja el a közönséget az MVM Dome-ban! A koncerten zenekar, kórus és sztárfellépők – köztük TONCHI (Tonči Huljić) – kísérik Sarah-t. Az est során az énekesnő legismertebb karácsonyi dalait és legnagyobb slágereit adja elő, még meghittebbé téve budapesti fellépését. A Winter Symphony felejthetetlen karácsonyi élményt nyújt az év legszebb időszakában.

Ajánló


Készüljön egyedülálló élményre a koncertterem várakozással teli légkörében, ahol a vonós hangszerek dallamai vezetik végig Morricone mesterműveinek érzelmein.

Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!