Program


Robin Hood

Robin Hood

A klasszikus Robin Hood-történetet számos új epizóddal, humoros és látványos kalandokkal, mai nyelven, ráadásul dalokkal-zenével mutatjuk be; remek szereposztásban.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. május 14. csütörtök, 14:00

Ha meg kellene nevezni a legrokonszenvesebb irodalmi hősöket, Robin Hood neve biztosan előkelő helyen szerepel a listán. Hiszen ki ne ismerné a sherwoodi erdő betyárját és furfangos segítőit, a bunyóra mindig kész, de a barátaival galamblelkű Little Johnt, a jó kedélyű, vasöklű Tuck barátot, a csodaszép Marian kisasszonyt – és persze a királyi gőgös vadászait vagy az ostoba nottinghami városbírót? Számos feldolgozásban láthattuk már csatázni őket, de a Miskolci Nemzeti Színház most valami egészen különlegeset kínál. A klasszikus Robin Hood-történetet számos új epizóddal, humoros és látványos kalandokkal, mai nyelven, ráadásul dalokkal-zenével mutatjuk be; remek szereposztásban, fiatal alkotótársakkal – mai és örök fiataloknak! Nagy üldözések és pofára esések, hűség, hazaszeretet és persze szerelem: mindez együtt egy magyarországi ősbemutatón a Kamaraszínházban.

Ajánlatunk


A lelátó fedett, padozott. A rendezvény látogatása 3 éves kor alatt ingyenes, amennyiben a gyermek ölben ül.

Sokféleképpen lehet tisztelegni a száz éve született Miles Davis emléke előtt, de kevesen mondhatják el magukról, hogy testközelből élték át a Miles-varázst, és a játszótársaként kaptak tőle örök érvényű útravalót.

Az igazságtalanul elbocsátott építési vezető, Stan (Rayane Bensetti) egymillió eurót lop el vezérigazgatója széfjéből. Amikor megtudja, hogy a kirúgás egy előléptetési teszt volt, kétségbeesett és szokatlan lépésre szánja el magát: megpróbálja titokban visszajuttatni a pénzt, mielőtt a főnöke másnap reggel beér az irodába. Problémáit tetézi, hogy a széf kinyitásához előbb meg kell szereznie annak kulcsát főnöke lakásából, így kénytelen felfogadni Párizs legfurább, és legkiszámíthatatlanabb lakatosát, Hippolyte-ot (Christian Clavier). Stan számára ez az éjszaka hosszúnak ígérkezik.

Ajánló


Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

Rényi Ádám: Kerülőút Keserédes fuvar forgalmi dugóban , egy részben

Készüljön egyedülálló élményre a koncertterem várakozással teli légkörében, ahol a vonós hangszerek dallamai vezetik végig Morricone mesterműveinek érzelmein.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!