Program


Nyugdíjas torna

Nyugdíjas torna

2024. január 8-ától (hétfő) indul a Nyugdíjas torna a MOMkultban minden hétfőn két turnusban (08:30, 09:30).

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. június 16. hétfő, 9:30

Egy turnus maximális létszáma 30 fő. A közös használatú tornamatracokon kötelező mindenki számára saját védőfelület (törülköző, jógaszőnyeg stb.) használata.

Azon programoknál, ahol a helyszín sajátosságai miatt nem tartható a látogatók közötti másfél méter, továbbra is ajánljuk a maszk viselését.

A gerinctorna foglalkozások a MOMkult Kupolatermében lesznek, de esetenként más termekbe is átkerülhetnek.

Ajánlatunk


Rényi Ádám keserédes, abszurd és meglepő történeteinek hőseit és antihőseit négy színész kelti életre egy sokszínű, sokhangulatú, nevetésben és könnyekben is gazdag, különleges előadásban.

Ajánló


Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!