Program


MINDENNAPI PROTOKOLL

MINDENNAPI PROTOKOLL

A viselkedéskultúra elemeit tartalmazó előadások oldott, vidám hangulatban zajlanak, diavetítéssel. Nagy hangsúlyt kap a pozitív életszemlélet, a napi apró gondok feloldása. A résztvevők kérdezhetnek, akiket az előadó időnként bevon a helyzetek bemutatásába.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. december 6. kedd, 18:00

MINDENNAPI PROTOKOLL
Ismeretterjesztő előadássorozat
Előadó: Görög Ibolya protokollszakértő

OKTÓBER 4. KEDD 18.00
AZ ILLEDELMES VENDÉG – AZ ÉTKEZÉS PROTOKOLLJA

Az étkezés kultúrája – „láttad te már enni?” Étel- és italsor. Eltérő kultúrák. Viselkedés asztalnál. Teríték, evőeszközök használata, fura ételek, pohárköszöntő, az ivás kultúrája.
Viselkedés álló alkalmakon. Melyik álló alkalom mire jó, hogy kell viselkedni ezeken: egy pohár pezsgő – koktélparti – állófogadás – buffet – dinner.

Ajánlatunk


„Ha én egyszer kinyitom a számat…” – és Regős Bendegúz tényleg ki is nyitja. A nagyszájú kamasz kimarad az iskolából, így kerül tehénpásztornak a vasút mellé, a harapós természetű bakter és a még harapósabb anyósa, a rettegett Büdös Banya mellé.

Szente Vajk ezúttal is gondoskodott róla, hogy egy felhőtlen estét tölthessünk együtt a Játékszínben!

Barbara Tartuffe, miután elvégzett egy elismert természetgyógyász iskolát Berlinben, és sikeresen kigyógyította magát súlyos gerincbántalmaiból, kiszáll a tolószékből és az emberek gyógyításának szenteli az életét. Hamarosan betegek százai keresik fel testi és lelki bajaikkal speciális egészségközpontját, majd átteszi székhelyét a Balaton-felvidékre, és egyik kedvenc tanulótársa házában folytatja áldásos tevékenységét.

Ajánló


Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!