Program


Meghívás egy gyilkos vacsorára színházjegy
7

Meghívás egy gyilkos vacsorára színházjegy

Különleges előadás különleges alkalmakra

– interaktív vacsoraszínház –

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2019. november 21. csütörtök, 19:00

Színházunk egy olyan – nem éppen mindennapi – előadásra vállalkozott ezzel a művel, mely a magyar színpadokon nem, vagy csak elvétve fordult elő. Az előadás egy különleges történet, mely egy 18. századi magyar kastélyban játszódik, ahol a szerelem, a féltékenység és természetesen a pénz gyilkossághoz vezet. A gyilkos kilétét viszont nem egy nyomozónak, hanem magának a közönségnek kell kitalálnia. Az előadás leginkább étteremben vagy konferenciateremben adható elő. Kimondottan ajánljuk gondolkodni és izgalmakra vágyó nézőknek.

Játsszák:
Fodor Zsóka, Fogarassy András, Cseke Katinka, Rácz Katalin, Harna Péter,
Balázs Andrea, Bodrogi Attila, Szöllősi Zoltán, Pintér Gábor Attila

Írta: Csík Csaba
Rendező: Fogarassy András

Képek forrása: pestimuveszszinhaz.hu

Ajánlatunk


„Ha én egyszer kinyitom a számat…” – és Regős Bendegúz tényleg ki is nyitja. A nagyszájú kamasz kimarad az iskolából, így kerül tehénpásztornak a vasút mellé, a harapós természetű bakter és a még harapósabb anyósa, a rettegett Büdös Banya mellé.

Egy letűnt korszak lenyomata, amely ma is érvényes tükröt tart elénk: hőseink áldozatok, megváltást keresők, megbocsátásra képtelen tévelygők, szerelemre vágyók, összeesküvők és megalkuvók. De mindegyikükben ott él a remény a szellem és lélek felemelkedésében.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!