
LIKÓ MARCELL ( VAD FRUTTIK) Énekelt és el nem énekelt dalok
Likó Marcell a Vad Fruttik alternatív rockegyüttes énekese, dalszövegírója. 2017-ben megnyerte az Artisjus Egyesület Az év dalszövegírója díját.
Likó Marcell a Vad Fruttik alternatív rockegyüttes énekese, dalszövegírója. 2017-ben megnyerte az Artisjus Egyesület Az év dalszövegírója díját.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2021. július 14. szerda, 19:00
LIKÓ MARCELL (VAD FRUTTIK)
Énekelt és el nem énekelt dalok
Likó Marcell a Vad Fruttik alternatív rockegyüttes énekese, dalszövegírója. 2017-ben megnyerte az Artisjus Egyesület Az év dalszövegírója díját. Az együttest 2014-ben elnyerte a Fonogram-díjat “Az év hazai alternatív vagy indie-rock albuma vagy hangfelvétele” kategóriában. Leghíresebb dalaik: Sárga zsiguli, Nekem senkim sincsen, Lehetek én is, Nem hiszek.
Likó Marcell életéről Bunkerrajzoló címmel könyv is készült, melyet Géczi János József Attila-díjas íróval ketten írtak.
Panellét, apa – anya játszmák, elárvultság, élvezetek. Mintha csak erről szólnának a Vad Fruttik szövegei, holott a dalokat kedvelők ennél sokkal többről, más korosztályos élményekről is beszámolnak. Likó Marcell dalszövegei elsősorban énekhangra készültek, s bennük ott az az idő, amely az olvasó életideje is.
A koncert az aktuálisan érvényben lévő kormányrendelkezéseknek megfelelően kerül megtartásra.
A Liliom Produkció új musical bemutatója nem meglepő módon négy negyvenes gyerekkori barátnő (Alíz, Bella, Petra és Laura) viszontagságairól szól, akik egy Balaton-felvidéki villában töltik ,,lánybúcsújukat”.
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
Az előadás az 50 éves EDDA Művek zenekar előtti tisztelgés
Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
A Piero Barone, Ignazio Boschetto és Gianluca Ginoble alkotta IL VOLO, egy felejthetetlen koncerttel tér vissza Budapestre, hogy újra elvarázsolja…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!