Program


Fókuszban a divat // Kapszularuhatár // a tökéletes és fenntartható gardrób összeállításának titkai

Fókuszban a divat // Kapszularuhatár // a tökéletes és fenntartható gardrób összeállításának titkai

Bár tele van a szekrényed ruhákkal, mégis sokszor érzed úgy, hogy nincs mit felvenned? Nem tudod, hogyan kombináld a ruháidat vagy hogyan lehetne másképp viselni az egyes darabokat? Régóta szeretnél olyan ruhatárat, amely egymással jól összeillő, variálható darabokból áll és lehetővé teszi, hogy minden alkalomra megfelelő szettben érkezhess anélkül, hogy túl sok ruhád lenne?  more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Tuesday, November 18 2025 7:00PM

Gyere el november 18-án az Essential Wardrobe vetített képes előadására, ahol megtudhatod mit jelent a kapszularuhatár, hogyan lehet kialakítani és fenntartani.

Our offer


A Pesti Színházban 15 és 19 órás kezdettel a Lesz, ami lesz című improvizációs sorozatunk szilveszteri különkiadása kerül színpadra.

Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.

Recirquel’s new production, Paradisum explores the myth of rebirth following the silence of a destroyed world, where the means of communication is the body, and the only common language is movement.

Suggestions


A Michael Flatley által létrehozott Lord of the Dance 30 éves jubileumát ünnepli 2026-ban!

Votemos Spanish drama-comedy, 88 min, 2025 in Spanish, with Hungarian subtitles

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.