Fényes Szabolcs - Klemen Terézia: Oda vagyok magáért
ZENÉS SZÍNHÁZI előadás és koncert két felvonásban!
ZENÉS SZÍNHÁZI előadás és koncert két felvonásban!
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. november 30. szombat, 15:00
FÉNYES SZABOLCS, a zseniális zeneszerző, a nagy bohém és felesége, a csodás szubrett CSIKÓS RÓZSI élete, vidám és néha szívszorító történetben elmesélve. A mosoly, a nevetés, önmagában is csodás gyógyító erővel, energiával bír. A legfontosabb szempont az alkotóknál, előadóknál a minőség. Tartalmas, mégis szórakoztató a darab. Könnyeket és mosolyt egyaránt előcsalogat a nézőkből. És! Az előadás 2. felvonásában pedig egymást követik a gyönyörű slágerek, immár egy fergeteges koncert formájában. Tehát kettő az egyben.
Várunk mindenkit szeretettel!
Előadók: NAGY IBOLYA Déryné díjas színésznő, operett primadonna, a Dankó Rádió alapító szerkesztő-műsorvezetője az InterOperett egykori primadonnája, és CSENGERI ATTILA eMeRTon-díjas színész, énekes, a Madách Színház művésze (Az Operaház Fantomja, címszerep).
Fergeteges vígjáték pimasz poénokkal, pikáns helyzetekkel és félreértésekkel.
A Lili bárónő igazi, szívet melengető színházi élmény, amely generációkat köt össze. Könnyed, elegáns és szórakoztató – egy valódi operettcsemege.
A Budafoki Dohnányi Zenekar ikonikus karácsonyi koncertshow-ja az idei évben is grandiózus látvánnyal, elsöprő zenei élménnyel várja a látogatókat. A klasszikus zene, a pop, a jazz, a tánc, a néptánc, a légtornászat és a minőségi show-műsorok kedvelőit várjuk szeretettel december 28-án az MVM Dome-ba!
Dumaszínház est
Richard Wagner LOHENGRIN Romantikus opera német nyelven, magyar, angol és német felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!