
Cimbora produkció: A kiskakas gyémánt félkrajcárja
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. december 11. vasárnap, 10:00
Egy igazi klasszikus népmese, melyet szeretettel ajánlunk főként az óvodás és kisiskolás korosztálynak.
A darab bunraku bábokkal és élőjátékkal, sok zenével, humorral szórakoztat, ahol a jó elnyeri méltó jutalmát, a végén pedig kiderül, mi történik, ha darázs kerül a bugyogóba :)
Játsszák: Laki Móni - Tarr Gyuri
Írta: Tarr György Zene: Tóth Tamás (MMA díjas)
Rendezte: Valler Kata
Bábok: Bene Nikoletta, Valler Kata
A botrányos nőügyeiről és kocsmai tivornyáiról híres Sir John Falstaff öregségére dicstelenül és nincstelenül visszavonul a Térdszalaghoz címzett windsori fogadóba. Ám még mindig nem képes lemondani az érzéki örömök hajszolásáról, bár mostanában legalább akkora hatást gyakorolnak rá a windsori polgárok dagadó pénztárcái, mint a feleségük bájai.
Barbara Tartuffe, miután elvégzett egy elismert természetgyógyász iskolát Berlinben, és sikeresen kigyógyította magát súlyos gerincbántalmaiból, kiszáll a tolószékből és az emberek gyógyításának szenteli az életét. Hamarosan betegek százai keresik fel testi és lelki bajaikkal speciális egészségközpontját, majd átteszi székhelyét a Balaton-felvidékre, és egyik kedvenc tanulótársa házában folytatja áldásos tevékenységét.
Kalandos életet élő vándorcigányok és hatalmukkal visszaélő, galád, mégis nevetséges nemesek a főszereplői a klasszikus Jókai-regényből, A cigánybáróból készült adaptációnak, a több generáció által jól ismert Szaffi című animációs filmnek.
Ken Ludwig: Primadonnák Bohózat 2 részben Az előadás hossza szünettel: 175 perc
Ádám Jenő azonos című műve nyomán MAGYAR KARÁCSONY Dalmű két képben, egy részben, magyar nyelven
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!