Bűvész show - Sötét titkok
Amikor a legtöbben elképzelünk egy bűvészt a varázspálca, kártyatrükkök, esetleg egy kalapból előbújó nyuszi jut eszünkbe. Pedig létezik a varázslatnak egy másik oldala is.
Amikor a legtöbben elképzelünk egy bűvészt a varázspálca, kártyatrükkök, esetleg egy kalapból előbújó nyuszi jut eszünkbe. Pedig létezik a varázslatnak egy másik oldala is.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Saturday, January 11 2025 6:00PM
A bűvészet műfaja sokkal tágabb, mint elsőre gondolnánk, vannak mutatványok, amelyek olyan komoly témákkal foglalkoznak, mint a veszély, a gondolatolvasás, a szellemvilág vagy a teleportálás.
Ebben a műsorban Molnár Szabolcs Mentalista Bűvész egy olyan világba kalauzol bennünket, ahol a valóság összeolvad a képzelettel.
Lesznek itt hátborzongató történetek, mentalista számok, spiritiszta mutatványok és régen elfeledett varázslatok.
S hogy mi illúzió és mi valódi? Ennek eldöntése a közönségre van bízva.
Szeretettel várunk mindenkit, aki egy nem mindennapi, de ugyanakkor rendkívül szórakoztató előadásra vágyik, amelynek során lehet, hogy még az élet nagy kérdéseire is választ kap.
A műsor 14 éven aluliak számára nem ajánlott!
Wolfgang Amadeus Mozart Die Zauberflöte (The Magic Flute) Singspiel in Hungarian and German with Hungarian, English, German subtitles
Az Én és a kisöcsém című operettből általában csak a címadó dalt szokás ismerni. Pedig ez az édes történet tele van szerelemmel, humorral, szerelemmel, komédiába illő tévedésekkel, szerelemmel, utazással, szerelemmel, egy cseppnyi ármánnyal, szerelemmel, atyai aggodalmakkal, szerelemmel, féltékenységgel, szerelemmel, rengeteg dallal, tánccal, ja, és szerelemmel is!
Gryllus Vilmos Mikulás váró családi koncertje 9:30 és 12:00 órakor Belépés egy éves kor alatt ingyenes.
Közel két évszázada ad reményt és erőt „e rút világban” Liliomfi és Mariska minden ukázt felülíró szerelme, Szellemfi játékkedve és…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.