A krétakör - Ítélet
Egy szétesett világban mindenki menekül, és menti, amit lehet.
Aki megment egy gyermeket, a jövőt menti meg.
több
Egy szétesett világban mindenki menekül, és menti, amit lehet.
Aki megment egy gyermeket, a jövőt menti meg.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. november 6. csütörtök, 19:00
Egy szétesett világban mindenki menekül, és menti, amit lehet.
Aki megment egy gyermeket, a jövőt menti meg. Gruse Vachnadze nem mérlegeli, hogy a gyermek honnan jött, hogy milyen kockázatos őt bújtatni. Nem néz mást, csak az életet, s észre sem veszi, hogy a megpróbáltatások közt már anyaként néz a gyermekre.
Mert nincs semmi, ami több erőt adhat a fájdalmak elviseléséhez, mint egy gyermek.
Az előadás hossza: 100 perc, egy szünettel
Szereplők:
Facskó Marica, Árpád Andrea / Álmosd Phaedra, Boldizsár Tünde / Zernovácz Erzsébet, Dankovics Noémi / Hartai Laura, Kassai László, Makray Gábor, Szávai Katalin / Bognár Anita, Dömötöri Linett sz.n. / Horváth Flóra sz.n.
Énekes: Baku György
Zeneszerző: Tóth Tamás
Rendezte: Baku György
Bertolt Brecht nyomán, Eörsi István fordításának felhasználásával.
A Főnix Művészeti Műhely előadása.
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Egy spanyol kisvárosban eljegyzést tartanak: Mayor Mendoza, a helyi polgármester férjhez adja lányát, Catarinát José Riverához. Az esemény azonban váratlan fordulatot vesz, amikor megérkezik Carmennel az élen egy cirkuszi vándortársulat.
Dumaszínház est
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!