
A baba
Miro Gavran: A baba
Ha valaki társat keres, olyanra vágyik, akivel egy lehet. Olyanra, akivel testileg-lelkileg harmonikusan élhet. És ha az élőkben csalódott, nincs más, mint a gép.
more
Miro Gavran: A baba
Ha valaki társat keres, olyanra vágyik, akivel egy lehet. Olyanra, akivel testileg-lelkileg harmonikusan élhet. És ha az élőkben csalódott, nincs más, mint a gép.
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, March 27 2022 3:00PM
A gép, amely gombnyomásra parancsot teljesít, takaros, tetszetős, és pont arra tervezték, hogy társ legyen. Minden szinten. A mesterséges intelligencia a jövő! De mi van akkor, ha ez az intelligencia rájön, hogy kik is vagyunk, és ki ő? Ha rájön arra, milyen szerepet szánunk neki az életünkben? És mi történik akkor, mikor saját magunkkal szembesít? Az ember társra vágyik, de a gép is.
Szereplők:
Markó – Szabó P. Szilveszter
Stella – Földes Eszter
Rendező: Szabó P. Szilveszter
Díszlet: Rákay Tamás
Jelmez: Böhm Katalin
Zene: Dinyés Dániel
Dalszöveg: Hegyi György
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
Mindenkivel megeshet – mármint ha nő, és elmúlt annyi… A mi történetünk ma játszódik, a new york-i Bloomingdale’s áruházban – de játszódhatna a világ bármelyik más áruházában is. A szereplőink négy nő, és velük is megesik az… Az, amiről nem szeretünk beszélni. Mert tabu.
27. Zsidó Kulturális Fesztivál
Wolfgang Amadeus Mozart Die Zauberflöte (The Magic Flute) Singspiel in Hungarian and German with Hungarian, English, German subtitles
It is probably impossible to summarize this miraculous story of Mowgli, Bagheera who escaped from the cage of the human…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.